تجهیزات انبار

تجهیزات انبار

سیستم‌های انبارداری با توجه به نوع کاربری و جامعه مورد استفاده بسیار متفاوت است. در برخی از جوامع انبارها هنوز به صورت سنتی اداره می‌گردند حال‌آنکه برخی از انبارها کاملاً خودکار و مکانیزه می‌باشند، بدون اینکه نیاز به نیروی کار داشته باشند و از طریق سیستم‌های دریافت و انتقال خودکار کالاها و نرم‌افزارهای لجستیکی مدیریت می‌شوند.

این سیستم‌ها معمولاً در انبارهای با دماهای بسیار پایین که کار کردن در آنها دشوار است و یا در مناطقی که قیمت زمین بسیار گران می‌باشد پیاده‌سازی می‌شود چرا که امکان استفاده از ارتفاع در این سیستم‌ها کاملاً مقدور می‌باشد.

با توجه به کاربری و تنوع زیاد انواع انبارها، ماشین‌آلات، سیستم‌ها و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیاری متناسب با نوع کاربری انبارها توسعه یافته‌اند. از مهمترین ماشین‌آلات مربوط به انبارها می‌توان به انواع جرثقیل‌ها، لیفتراک‌ها و تسمه‌نقاله‌ها برای جابجایی کالا اشاره نمود.

استفاده از تکنولوژی دوربین های مداربسته در انبارها، در برخی از صنایع مدرن متداول است. مراقبت از کالاها و دید مناسب اطراف انبار نیز بوسیله دوربین های مداربسته و تحت نظر نگهبانان هوشیار انجام می‌پذیرد.

  • دوربین مداربسته
  • جرثقیل
  • لیفتراک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۹۳۹۰۰

لینک کانال تلگرام انبار غرب
https://t.me/anbargharb

اجاره انبار و سوله اجاره سوله و انبار اجاره محوطه باز اجاره انبار در غرب تهران اجاره انبار در تهران اجاره کانتینر ۲۰ فوت اجاره کانتینر ۴۰ فوت تجهیزات انبار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *